Ubiegasz się o kredyt i nie frezzel masz udokumentowanych dochodów?

Jeśli ubiegasz się o pożyczkę i nie masz zaświadczenia o dochodach, pożyczkodawca nie będzie mógł zatwierdzić pożyczki. Nawet jeśli zarabiasz dobre dochody, możesz zostać odrzucony, jeśli wyciągi bankowe nie są wystarczające, aby udowodnić twoje dochody. Istnieją inne formy dokumentacji, których możesz użyć, aby wykazać swoje dochody. Obejmuje to świadczenia z ubezpieczenia społecznego, odszkodowania pracownicze i wyciągi bankowe.

pozyczki online niskie rrso

Wyciągi bankowe jako dowód dochodów

Wyciągi bankowe to świetny sposób na udowodnienie, że masz stały dochód. Niezależnie od tego, czy jesteś samozatrudniony, czy pracujesz dla firmy, te dokumenty mogą zapewnić Ci szczegółowy przegląd Twoich finansów. Jeśli chcesz wziąć pożyczkę, być może będziesz musiał przedstawić pożyczkodawcy dowód swoich dochodów.

Jeśli bierzesz kredyt hipoteczny, prawdopodobnie będziesz musiał dostarczyć kopię odcinka wypłaty lub zeznania podatkowego. Informacje, które otrzymujesz na tych dokumentach, są ważne przy ustalaniu, czy możesz spłacić pożyczkę.

Oprócz odcinka wypłaty lub zeznania podatkowego możesz również użyć innych dokumentów frezzel , aby udowodnić swoje dochody. Na przykład, jeśli otrzymujesz pieniądze od pracodawcy, możesz użyć listu od firmy odszkodowawczej Twojej firmy.

Możesz również otrzymać list ze swojego planu emerytalnego, aby pokazać, że zgromadziłeś określoną kwotę oszczędności. Dokumenty te uważane są za bardziej wiarygodne niż inne formy zaświadczeń o dochodach.

Kompensacja pracowników

To prawda, że ​​możesz ubiegać się o pożyczkę na odszkodowanie pracownicze, ale nie jest to coś, co chcesz robić, chyba że możesz udowodnić, że możesz je spłacić. Banki nie patrzą na dochód pracownika w ten sam sposób, w jaki patrzyłyby na dochód z innych źródeł. Możesz mieć formalne zobowiązanie od swojego ubezpieczyciela, ale kwota, którą otrzymujesz, nie wystarcza na pokrycie Twoich wydatków.

Posiadanie roszczenia odszkodowawczego dla pracowników oznacza, że ​​kwalifikujesz się do opieki medycznej i świadczeń pieniężnych. Mają one na celu pokrycie strat w czasie nieobecności w pracy. Oprócz opieki medycznej pracodawca jest zobowiązany do pokrycia utraconych zarobków i zwrotu kosztów podróży.

Najlepsze jest to, że nie musisz być bogaty, aby się zakwalifikować. Ubezpieczyciel jest zobowiązany do wypłacania świadczeń poszkodowanym pracownikom co dwa tygodnie. I muszą to robić przez co najmniej pięć lat.

Plusy opieki socjalnej

Jeśli ubiegasz się o pożyczkę, pożyczkodawca często prosi o dokumentację Twoich dochodów.Oznacza to, że musisz podać informacje o swoim źródle dochodu, takie jak odcinek wypłaty, historia wypłat, list od pracodawcy, kopia zestawienia świadczeń lub list o świadczeniach.

Dostarczona przez Ciebie dokumentacja powinna być ważna przez co najmniej 90 dni. Może być również konieczne dołączenie kopii czeków na świadczenia. Dokumenty te powinny potwierdzać kwotę Twoich dochodów, częstotliwość Twoich dochodów i czas trwania Twojego paragonu.

Do Twojej dokumentacji musi być dołączony plan spłaty. Ten plan musi pokazywać twoją zdolność do spłaty pożyczki. Musi również uwzględniać twoje zasoby i wydatki na życie.

Aby spełnić wymagania dotyczące pożyczki, musisz zawrzeć umowę w dobrej wierze z pożyczkodawcą. Umowę można zawrzeć z osobą fizyczną lub z instytucją pożyczkową.

Pożyczki na aktywa z deklarowanym dochodem

Pożyczki na aktywa z deklarowanym dochodem są rodzajem kredytu mieszkaniowego. Tego typu pożyczki są przeznaczone dla pożyczkobiorców, którzy nie mogą udowodnić swoich dochodów za pomocą tradycyjnych zeznań podatkowych. Mają też wyższe oprocentowanie i większą zaliczkę.

Pożyczki z deklarowanym dochodem zostały zaprojektowane, aby pomóc samozatrudnionym pożyczkobiorcom, którzy mają skomplikowany harmonogram podatkowy. Pożyczki były również popularne wśród inwestorów w nieruchomości. Ale po krachu na rynku mieszkaniowym w 2008 roku zyskały złą reputację.

Podczas Wielkiej Recesji wielu właścicieli domów straciło domy z powodu przejęcia. Wielu pożyczkodawców zaprzestało również wydawania pożyczek o deklarowanym dochodzie.

Na szczęście istnieją nowoczesne wersje pożyczek z deklarowanym dochodem, które są bezpieczniejsze niż ich poprzednicy. Mimo to mogą być dobrą opcją dla osób, które mają problem z udokumentowaniem swoich dochodów.

W przeciwieństwie do kredytów hipotecznych, które je poprzedzały, dzisiejsze kredyty hipoteczne „no-doc” muszą być regulowane przez rząd federalny. W rzeczywistości są znacznie bezpieczniejsze niż produkty hipoteczne typu pre-subprime, które pomogły wywołać niedawny kryzys mieszkaniowy.